Video Broszura – FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Video Broszura – FAQ – Najczęściej zadawane pytania

1. JAKA JEST CENA VIDEO BROSZURY?

Cena Video Broszury jest różna i zależna od kilku czynników: rozmiaru ekranu, wielkości/kształtu produktu, materiału i produktów wykończeniowych, wielkości karty pamięci, mocy baterii oraz ilości broszur LCD.

 

2. JAKIE USZLACHETNIENIA DRUKU SĄ DOSTĘPNE W VIDEO BROSZURZE?

  • Matowy / Błyszczący laminat
  • Punktowy lakier UV
  • Foliowanie na gorąco
  • Tłoczenie wypukłe / wklęsłe
  • Opakowanie miękkie 350gsm / twarde

 

3. JAKI RODZAJ EKRANU JEST UŻYTY W VIDEO BROSZURZE?

Do produkcji Video Broszur wykorzystujemy matryce LCD TFT lub IPS, z których 4”, 5”, 7” i 10” mogą posiadać dodatkową funkcję HD (zwiększona rozdzielczość).

 

4. JAKI JEST CZAS PRACY BATERII VIDEO BROSZURY?

Baterie litowo-jonowe użyte w broszurach o standardowych parametrach pozwalają na ciągłe odtwarzanie filmu do 2 godzin. Istnieje również szansa zwiększenia pojemności baterii za dodatkową opłatą, co wydłuży czas pracy urządzenia.

 

5. JAK MOGĘ NAŁADOWAĆ BATERIĘ VIDEO BROSZURY I ILE TO TRWA?

Czas potrzebny do naładowania ulotki LCD różni się w zależności od rozmiaru ekranu i użytej baterii. Naładowanie standardowej broszury szacujemy na 2 godziny. Istnieje możliwość ładowania baterii poprzez podłączenie broszury kablem USB do komputera lub zasilacza sieciowego USB. Opcja druga jest szybsza ze względu na większą moc elektryczną.

 

6. CZY VIDEO BROSZURA ODTWARZA DŹWIĘK?

Tak, każda broszura LCD posiada wbudowany głośnik pozwalający na odtwarzanie dźwięku.

 

7. CZY JEST MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU WEJŚCIA NA SŁUCHAWKI W VIDEO BROSZURZE?

Tak, jest to możliwe za dodatkową opłatą.

 

8. JAKI FORMAT PLIKÓW VIDEO AKCEPTUJE VIDEO BROSZURA?

Wizytówka LCD odtwarza filmy zapisane w jednym z 3 formatów: AVI, MP4 lub MOV. Rekomendujemy przesyłanie plików zapisanych jako AVI.

 

9. CZY VIDEO BROSZURA ODTWARZA PREZENTACJE POWERPOINT?

Niestety, prezentacje zapisane w Power Point nie są akceptowane i odtwarzane przez kartki LCD. Istnieje jednak możliwość przekonwertowania takiej prezentacji do pliku video, który jest dedykowany dla Video Broszury.

 

10. CZY MOŻNA WIELOKROTNIE PODMIENIĆ PLIK VIDEO W VIDEO BROSZURZE?

Tak, proces ten jest bardzo prosty i identyczny jak w przypadku kopiowania plików do smartfona lub odtwarzacza MP3. Wystarczy podłączyć Video Broszurę do komputera przy pomocy kabla USB i podmienić plik znajdujący się w pamięci urządzenia.

 

11. JAK POJEMNĄ KARTĘ PAMIĘCI MOŻE MIEĆ VIDEO BROSZURA?

Naszym Klientom oferujemy wbudowane w Video Broszurę karty pamięci o pojemności od 128MB do 8GB.

 

12. CZY PLIKI WGRANE W PAMIĘĆ VIDEO BROSZURY MOGĄ ZOSTAĆ ZABLOKOWANE PRZED USUNIĘCIEM?

Tak, jest to możliwe. Informację o potrzebie zablokowania plików Klient powinien dostarczyć podczas składania zamówienia, przed przystąpieniem przez nas do produkcji broszur. Na późniejszym etapie zmiana ta nie jest możliwa do wykonania.

 

13. JAKIE SĄ DOSTĘPNE OPCJE AKTYWACJI – URUCHOMIENIA VIDEO BROSZURY?

  • Automatyczna (dzięki wbudowanym magnesom LCD video kartka uruchamia się automatycznie po jej otwarciu)
  • Manualna (po otwarciu Broszury LCD należy wcisnąć przycisk ON/OFF, aby ją uruchomić)

 

14. CZY MOŻLIWA JEST ZMIANA KONFIGURACJI PRZYCISKÓW W VIDEO BROSZURZE?

Tak, projekty realizowane dla naszych Klientów tworzone są według ich zapotrzebowania. Możliwe jest wykonanie Video Broszur bez przycisków kontrolnych lub w innej wybranej konfiguracji (ilość, kolejność, umiejscowienie przycisków).

 

15. CZY DO KAŻDEJ VIDEO BROSZURY DOŁĄCZONY JEST KABEL USB?

Tak, kabel USB wliczony jest w cenę i stanowi komplet z Video Broszurą. Jest wykorzystywany podczas ładowania baterii oraz łączenia urządzenia z komputerem w celu podmiany plików video.

 

16. JAKI PORT USB POSIADA VIDEO BROSZURA?

Port Micro USB lub Mini USB.

 

17. CZY MOGĘ ZAKUPIĆ/WYPOŻYCZYĆ EGZEMPLARZ POKAZOWY VIDEO BROSZURY?

Tak, naszym potencjalnym Klientom proponujemy zakup lub bezpłatne wypożyczenie Video Broszury. W tym celu zapraszamy do kontaktu mailowo lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

 

18. JAK WYGLĄDA PROCES REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

Po zakończeniu procedury składania zamówienia, przesyłamy Klientowi szablon Video Broszury oraz instrukcję jak poprawnie nanieść grafikę. W momencie otrzymania płatności, projektu graficznego oraz pliku video, przystępujemy do produkcji broszur. Dostarczamy w pełni ukończony i sprawdzony produkt. Proces realizacji zamówienia krok po kroku opisany jest TUTAJ.

 

19. ILE TRWA PRODUKCJA VIDEO BROSZUR?

Czas produkcji zależny jest od ilości zamówienia. Realizacja standardowych projektów (do 500 sztuk) zajmuje 3-4 tygodnie. Termin liczony jest od otrzymania: kompletnego zamówienia od Klienta, pełnych danych firmy, adresu do wysyłki oraz potwierdzenia opłacenia zamówienia.

 

20. CZY VIDEO BROSZURA POSIADA GWARANCJĘ?

Tak, Video Broszura objęta jest gwarancją obejmującą błędy fabryczne. Gwarancji nie podlegają nieprawidłowości wynikające ze złego użytkowania produktu (Instrukcja Obsługi Video Broszury). Wszystkie wyprodukowane przez nas jednostki przed wysyłką przechodzą kontrolę jakości.

 

21. JAKI JEST KOSZT WYSYŁKI VIDEO BROSZUR?

Nasi Klienci nie ponoszą kosztów wysyłki, jest oferowana jako GRATIS!

 

Jeśli masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym artykule lub chcesz omówić szczegóły Twoje projektu Video Broszur, skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *