Co to jest
Video Broszura?

Video Broszura jest to pomysłowe połączenie ekranu z drukiem i opakowaniem. Ten wysokiej jakości multimedialny gadżet reklamowy, wyposażony w wyświetlacz lcd, pozwala na prezentację filmów, animacji, grafiki oraz odtwarzanie dźwięku.

Ta innowacyjna reklama wprowadzi Twoją firmę w świat prawdziwego marketingu XXI wieku. Łącząc w sobie zalety nowoczesnej technologii oraz tradycyjnych narzędzi, zapewni Klientowi niezwykłe doświadczenie kontaktu
z marką.

W dzisiejszym świecie zdominowanym przez komunikaty reklamowe, trzeba szukać nowych rozwiązań na skuteczne dotarcie do Klientów. Wideo Broszura sprawi, że wywrzesz na swoich odbiorcach niezapomniane wrażenie w nowy, zaskakujący sposób.

Modele Video Broszury

Ekran i opakowanie

We wszystkich modelach można zainstalować wyświetlacz — standardowy lub dotykowy, w następujących rozmiarach: 2.4”, 3", 4", 5”, 7”, 10”. Opakowanie może być wykonane z papieru wysokiej jakości z nadrukiem
(z wykorzystaniem foliowania, tłoczenia, lakieru UV itd.), a także plastiku, drewna, tekstyliów i skóry.

Przyciski sterujące

Istnieje możliwość zastosowania przycisków sterujących (on/off, play/stop, następny/poprzedni, głośniej/ciszej, wybór video) i umiejscowienie ich pod ekranem lub obok niego. W zależności od wyboru, rozpoczęcie odtwarzania filmu nastąpi po naciśnięciu odpowiedniego przycisku lub automatycznie po otwarciu broszury.

Kieszeń na katalog lub wizytówkę

W opakowaniu Video Broszury można umieścić specjalną kieszeń.
Będzie ona przeznaczona na przykład na drukowany katalog lub kartę lojalnościową. W przypadku Video Pudełka, możliwe jest wykrojenie wewnątrz miejsca na produkt, który będzie reklamowało.

Personalizacja

Każda Wideo Broszura może zawierać inny film. Chcesz spersonalizować wysyłkę do kluczowych Klientów? Nie ma problemu, możesz przywitać ich w filmie, zwracając się do wszystkich po imieniu.

Wielokrotny użytek

Istnieje możliwość, aby Video Broszura została wielokrotnie użyta – jesteś w stanie samodzielnie aktualizować zapisany w niej film. To bardzo proste, wystarczy podłączyć ją do komputera przy pomocy kabla USB i podmienić plik znajdujący się w pamięci zainstalowanej w urządzeniu. Proces jest identyczny jak w przypadku kopiowania plików do smartfona lub odtwarzacza MP3. W razie potrzeby udzielimy niezbędnego wsparcia.

Smiley face

Opcji jest wiele

Standardowa pionowa A6 / A5 / A4

Stojąca A5 / A4

Pudełko LCD

Książkowa A5, A4

Rozkładana A4

Standardowa pozioma A6 / A5 / A4

Z kieszenią A5 / A4

Wizytówka LCD Slider

Wizytówka LCD

Istnieje możliwość zakupu lub wypożyczenia przykładowej Video Broszury z wgranym filmem testowym. Koszt pokazowego egzemplarza zostanie zwrócony w przypadku złożenia zamówienia na powyżej 100 sztuk. Zamów przykładową broszurę korzystając z formularza kontaktowego. Zamów