Dlaczego
Video Broszura?

Video Broszura jest połączeniem video, dźwięku, tekstu, grafiki, animacji oraz interaktywnego opakowania. To forma będąca odpowiedzią na trendy w marketingu 2017, która maksymalnie angażuje odbiorcę, łącząc w sobie wszystkie zalety różnych metod komunikacji.

Nie musisz płacić domom mediowym za emisję Twojego spotu w telewizji lub Internecie. Możesz go po prostu wysłać swoim Klientom w postaci Video Broszury. Nie tylko zyskasz niemal całkowitą pewność, że go obejrzą, ale również, że zrobią to w komfortowych dla siebie warunkach, poświęcając Twojemu przekazowi pełną uwagę.

Synteza fizycznego i cyfrowego aspektu w jednym nośniku reklamowym sprawia, że wykorzystanie go jest niezwykle efektywne. Dzięki jednoczesnemu oddziaływaniu na wiele zmysłów, przyciąga uwagę Konsumenta i sprawia, że zapamiętuje on markę i produkt na długi czas.

Cele, jakie możesz realizować przy
pomocy Video Broszury

Budowanie świadomości marki

Nasze broszury z filmem sprawią, że w zatłoczonym świecie komunikacji marketingowej Twoja marka będzie lśniła wyjątkowym blaskiem. Pomożemy Ci zwiększyć rozpoznawalność wśród potencjalnych Konsumentów.

Kreowanie wizerunku

Korzystając z broszury z ekranem, wpłyniesz na wizerunek swojej firmy. Klienci będą postrzegać ją jako nowoczesną, kreatywną, korzystającą z nieszablonowych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Utrzymywanie lojalności Konsumentów

Broszura LCD to świetny sposób, aby przypomnieć Klientom o Twojej marce i w nieprzeciętny sposób pokazać, że firmie na nich zależy. Zamiast uciekać się do banalnych metod promocji, sprawdź jak skutecznie zaprezentować produkt i firmę w nowoczesny sposób.

Zwiększanie sprzedaży

Przy pomocy innowacyjnej reklamy jaką jest Wideo Broszura w niebanalny sposób przedstawisz ofertę. Dzięki niej zainteresujesz potencjalnych Klientów swoim produktem i zwiększysz jego sprzedaż.

Jeżeli masz pytania, napisz do nas.

Kontakt