Jak wygląda realizacja?

Masz pełen wgląd we wszystkie etapy realizacji zamówienia.

Zamówienie

Podczas składania zamówienia podajesz nam wszystkie niezbędne dane - określasz model i rozmiar Video Broszury, wielkość wyświetlacza oraz liczbę sztuk. Wybierasz wersję z przyciskami lub bez. Decydujesz, czy chcesz samodzielnie przygotować projekt graficzny broszury, czy wolisz zlecić to nam.

Wycena i Szablon

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Bazując na informacjach podanych w Twoim zamówieniu, sporządzamy i wysyłamy kosztorys. Po jego zaakceptowaniu, dostarczamy Ci szablon, na którym umieścisz szatę graficzną swojej Video Broszury, lub oczekujemy na materiały potrzebne do realizacji projektu przez nas. Informujemy także o specyfikacji materiału video dla wybranego przez Ciebie rodzaju wyświetlacza.

Płatność

Oficjalnie potwierdzasz zamówienie, a my wysyłamy Ci dwa dokumenty: poświadczenie przyjęcia zamówienia oraz fakturę.

Produkcja

Po otrzymaniu płatności rozpoczynamy proces produkcji Video Broszur. Składa się na niego zamówienie komponentów, przygotowanie płyt PCB oraz montaż gotowego produktu.

Dostawa

Dostarczamy w pełni ukończony i sprawdzony produkt, gotowy do przekazania klientom. Czas realizacji każdego z projektów jest różny, w zależności od ilości i rodzaju Video Broszury – w przypadku typowych projektów proces trwa około 3 tygodni. Dla terminowej realizacji zamówienia kluczowe jest dostarczenie przez klienta na czas wszystkich wymaganych materiałów.

Wymogi produkcji

Materiały konieczne do dostarczenia oraz szczegóły przebiegu procesu

W przypadku samodzielnego wykonywania projektu, przesyłasz nam szatę graficzną Twojej Video Broszury poprzez e-mail lub serwis transferu plików. Upewnij się, że jest ona umieszczona na właściwym szablonie, który wcześniej Ci dostarczyliśmy.

Nasz doświadczony zespół sprawdza, czy grafika została poprawnie naniesiona na szablon i spełnia wszystkie warunki niezbędne do rozpoczęcia procesu druku. W razie konieczności wprowadzenia poprawek służymy radą i pomocą.

W przypadku wyboru możliwości wykonania projektu Video Broszury przez nas, musisz dostarczyć nam jasne wytyczne co do jego realizacji oraz wszelkie niezbędne materiały graficzne (np. księgę znaku).

Przed przystąpieniem do druku wysyłamy Ci ostateczne potwierdzenie w formie pliku PDF, które zatwierdzasz drogą odpowiedzi. Po jej otrzymaniu, rozpoczynamy produkcję opakowania Video Broszury.

Dostarczasz nam video poprzez e-mail lub serwis transferu plików. Upewnij się, że jest ono dostosowane do przesłanej przez nas specyfikacji wybranego przez Ciebie wyświetlacza.

Sprawdzamy video na naszych jednostkach testowych i informujemy, jeśli konieczne jest wprowadzenie jakichkolwiek zmian.

INSTRUKCJA OBSŁUGI VIDEO BROSZURY